ورود کاربران ثبت نام

ایجاد حساب کاربری

فیلدهای ستاره دار را می بایست تکمیل نمایید
نام و نام خانوادکی
نام کاربری
کلمه عبور *
تایید کلمه عبور *
آدرس ایمیل *
تایید آدرس ایمیل *
:

بازگشت باگ دو ساله فلش؛ خطر جاسوسی از طریق وبکم و میکروفون در کمین کاربران مرورگر کروم

یک نقص امنیتی مهم در ادوبی فلش که فکر می کردیم 2 سال پیش رفع شده، دوباره با یک نمونه تاییدی که نشان می دهد چطور می توان بدون اجازه کاربر، ویدیو از وبکم یا صدا از میکروفون کامپیوتر او گرفت، سر بر آورده و مورد توجه قرار گرفته.

مطالعه بیشتر...

دوربین مدار بسته ؛ تجربه بین المللی برای امنیت شهروندان

استفاده از دوربینهای مدار بسته سالهاست که در بسیاری از کشورهای دنیا برای کاهش تردد پلیس در سطح خیابانها از یکسو و کنترل بهتر فضاهای شهری از سوی دیگر مورد استفاده قرار قرار می گیرد.

مطالعه بیشتر...

امکان سوء استفاده کردن دوربین‌های مداربسته IP بی سیم زیاد است!

با توجه به تحقیقات شرکت امنیتی Qualys، هزاران دوربین IP بی سیم که به اینترنت متصل می شوند، ضعف های امنیتی جدی دارند که به مهاجمان اجازه می دهد تا دوربین های مداربسته را ارتباط ربایی نمایند و میان افزارهای آن ها را تغییر دهند.Sergey Shekyan و Artem Harutyunyan، دو محقق امنیتی از شرکت Qualys که بر روی امنیت دستگاه ها کار می کنند، اظهار داشتند کهاین دوربین های مداربسته با برند Foscam در ایالات متحده به فروش می رسند اما می توان دستگاه های مشابهی را در اروپا و سایر کشورها پیدا کرد.

مطالعه بیشتر...

8 نکته کلی درباره خرید و راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته

CCT مخفف Closed Circuit Television است و توضیح ساده آن، می شود مجموعه ای از دوربین های امنیتی که به یک سیستم مانیتورینگ مرکزی متصل هستند. از آنجایی که استفاده از چنین سیستم هایی مقرون به صرفه است، CCTV ها روز به روز در بین دارندگان منازل، کسب و کارهای شخصی، و املاک و ساختمان ها، هواخواهان بیشتری پیدا می کنند.

مطالعه بیشتر...